Witam serdecznie,
mam drobny problem z wideodomofonem ABAXO MC-820C.
Po włączeniu zasilania rozchodzi się sygnał wywoławczy, po określonym czasie świecenia monitora powinno nastąpić jego wygaszenie, ale w momencie wygaszania następuje ponownie sygnał wywoławczy i sytuacja się powtarza. Reasumując, monitor nie wygasza.
Zasilanie ok. Jeżeli miał ktoś podobną usterkę, proszę o sygnał (kamerka czy monitor zaniemógł?).
Pozdrawiam