Witam,
Podpisałem umowę na internet mobilny 35 GB za 60 zł z T-mobile (30.06.2015). Zastanawiam się czy zakończyć umowę i przenieść się na internet domowy też od T-mobile 100GB za 54 zł lecz mam kilka pytań :
a) Czy ten internet będzie miał dobrą prędkość ( poprzedni miał nawet 4 MB/s)?
b) Czy nie ma żadnych "haczyków"?
c) Czy ta oferta jest w ogóle opłacalna?
d) Jak przeglądałem urządzenia to każde miało opłatę jednorazową bez żadnej informacji o opłacie miesięcznej za urządzenie, więc tu pojawia się pytanie czy faktycznie nie ma opłaty za urządzenie (nie wliczając tej jednorazowej)?
e) Czy nie opłaca się bardziej kupić internetu mobilnego 50 GB za 40 zł?
Podpisałem umowę na internet mobilny 35 GB za 60 zł z T-mobile (30.06.2015). Zastanawiam się czy zakończyć umowę i przenieść się na internet domowy też od T-mobile 100GB za 54 zł lecz mam kilka pytań :
a) Czy ten internet będzie miał dobrą prędkość ( poprzedni miał nawet 4 MB/s)?
b) Czy nie ma żadnych "haczyków"?
c) Czy ta oferta jest w ogóle opłacalna?
d) Jak przeglądałem urządzenia to każde miało opłatę jednorazową bez żadnej informacji o opłacie miesięcznej za urządzenie, więc tu pojawia się pytanie czy faktycznie nie ma opłaty za urządzenie (nie wliczając tej jednorazowej)?
e) Czy nie opłaca się bardziej kupić internetu mobilnego 50 GB za 40 zł?