Witam, dzisiaj normalnie korzystałem z laptopa, wyszedłem do sklepu, laptop przeszedł w stan uśpienia tzn wiatraki i wszystko normalnie pracowało, ale ekran był ciągle czarny nic nie dało się zrobić, jedynie przytrzymanie przycisku Power pomogło, laptop sie wyłączył. Teraz gdy próbuję go uruchomić nie daje żadnych oznak życia, wiatraków, dvd, żadnych dźwięków niczego nie słychać, jedynie diody sie palą przez jakieś max 5sekund i gasną, potrafiłby ktoś pomóc?