Witam. W dniu wczorajszym podczas jazdy rozbiegał mi się diesel, auto weszło na max obroty, zaczęło dymić na biało, trwało to ok. 5sekund i zdławiłem go piątym biegiem. Dziś rano odpaliłem auto, przez chwilę pracował nierówno i kulał po czym się ustabilizował. Auto chodzi na wszystkie gary, nie pukają panewki, tylko obroty delikatnie falują od 1000-1200 obr i dymi na biało. Po diagnozie okazało się, że turbo do regeneracji, więc zawiozłem do naprawy. Poziom oleju jest tak jak był, płynu z chłodnicy nie ubyło. Moje pytanie brzmi - co muszę jeszcze zrobić przed założeniem nowego turbo, co jeszcze sprawdzić żeby wszystko było ok. Pacjent Megane 2 1.5 dci, 2004 r hatchback, z góry dziękuję za odpowiedź.