logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Megane 2 1.5 dci, 2004 - regeneracja turbo, kontrola oleju i płynu chłodniczego

heja23 22 Mar 2021 12:57 2508 3
REKLAMA
  • #1 19334461
    heja23
    Poziom 6  
    Posty: 153
    Ocena: 46
    Witam. W dniu wczorajszym podczas jazdy rozbiegał mi się diesel, auto weszło na max obroty, zaczęło dymić na biało, trwało to ok. 5sekund i zdławiłem go piątym biegiem. Dziś rano odpaliłem auto, przez chwilę pracował nierówno i kulał po czym się ustabilizował. Auto chodzi na wszystkie gary, nie pukają panewki, tylko obroty delikatnie falują od 1000-1200 obr i dymi na biało. Po diagnozie okazało się, że turbo do regeneracji, więc zawiozłem do naprawy. Poziom oleju jest tak jak był, płynu z chłodnicy nie ubyło. Moje pytanie brzmi - co muszę jeszcze zrobić przed założeniem nowego turbo, co jeszcze sprawdzić żeby wszystko było ok. Pacjent Megane 2 1.5 dci, 2004 r hatchback, z góry dziękuję za odpowiedź.
  • REKLAMA
  • #2 19334478
    bubu1769
    Poziom 43  
    Posty: 8058
    Pomógł: 1175
    Ocena: 2360
    Wyczyść układ dolotowy, w szczególności intercooler, z resztek oleju.
    Warto sprawdzić też stan membrany w zaworze odmy, nie jestem pewien czy w 1.5 jest ona wymienna i czy nie trzeba wymieniać całego zaworu bądź pokrywy zaworów.
    https://megane.com.pl/topic/34934-g%C5%82%C3%B3wna-przyczyna-uszkodzenia-turbo/#comments
    Tu opisałem jej wymianę w 1.9
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3431903.html
  • REKLAMA
  • #3 19334489
    heja23
    Poziom 6  
    Posty: 153
    Ocena: 46
    Dokładnie ja mam taką samą odmę co na foto w tym linku.
  • #4 20238628
    heja23
    Poziom 6  
    Posty: 153
    Ocena: 46
    Temat zamknięty okazało się że pokrzywiło korbowody
REKLAMA