logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Centrala PROLINE-28 sterująca bramą przemysłową- podłączenie radia .

bala19791 04 Maj 2021 11:59 663 3
REKLAMA
  • #1 19415812
    bala19791
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Pomógł: 1
    Witam
    Nie dawno zakupiłem centralę sterującą do sterowania pracą bramy przemysłowej . Moja centrala to Proline-28 400V płyta główna V7E .
    Postanowiłem doposażyć swoją centralę w zdalne sterowanie i tu pojawił się problem . Centrala posiada slot na płycie głównej 10 pinowy do
    bezpośredniego podłączenia odbiornika radiowego . Oryginalny odbiornik który pasuje do tej płyty z tego co udało mi się ustalić na podstawie
    dokumentacji zaczerpniętej z netu to: TELECO RSM434A03 lecz jest problem z jego kupnem . Mam w posiadaniu odbiornik FLOX2R i mam
    pytanie czy jest taka możliwość żeby go podłączyć do tej centrali . Przeszukałem net pod kątem schematu do tej centrali lub opisem który pin
    złącza radia znajdującego się na płycie głównej za co jest odpowiedzialny bo jedyny opis jaki znajduje się obok tego złącza to liczby
    poszczególnych pin.
  • REKLAMA
  • #2 19416300
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa
    Posty: 9540
    Pomógł: 2094
    Ocena: 3613
    Cytat:
    Nie dawno zakupiłem centralę sterującą do sterowania pracą bramy przemysłowej . Moja centrala to Proline-28 400V płyta główna V7E .

    A tam , gdzie zakupileś nie podzielą się pinoutem radia?
  • REKLAMA
  • #3 19416325
    bala19791
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Pomógł: 1
    Pewnie że dzwoniłem ale za bardzo nie pomogli . Już wcześniej do nich dzwoniłem bo miałem mały problem z uruchomieniem tej centrali i też
    za bardzo nie pomogli musiałem sobie sam poradzić szukając dokumentacji i informacji w necie. Za drugi razem gdy do nich dzwoniłem właśnie odnośnie doposażenia centrali w radio to odniosłem wrażenie że się motają i za bardzo nie wiedzą jak temat rozwiązać i sobie odpuściłem.
  • #4 19418316
    bala19791
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Pomógł: 1
    Pogrzebałem troszkę po necie i znalazłem schemat innej centralki gdzie zastosowano takie samo radio i ze schematu doszedłem co gdzie podłączyć . Zamykam temat Pozdrawiam!
REKLAMA