Witam
Nie dawno zakupiłem centralę sterującą do sterowania pracą bramy przemysłowej . Moja centrala to Proline-28 400V płyta główna V7E .
Postanowiłem doposażyć swoją centralę w zdalne sterowanie i tu pojawił się problem . Centrala posiada slot na płycie głównej 10 pinowy do
bezpośredniego podłączenia odbiornika radiowego . Oryginalny odbiornik który pasuje do tej płyty z tego co udało mi się ustalić na podstawie
dokumentacji zaczerpniętej z netu to: TELECO RSM434A03 lecz jest problem z jego kupnem . Mam w posiadaniu odbiornik FLOX2R i mam
pytanie czy jest taka możliwość żeby go podłączyć do tej centrali . Przeszukałem net pod kątem schematu do tej centrali lub opisem który pin
złącza radia znajdującego się na płycie głównej za co jest odpowiedzialny bo jedyny opis jaki znajduje się obok tego złącza to liczby
poszczególnych pin.
Nie dawno zakupiłem centralę sterującą do sterowania pracą bramy przemysłowej . Moja centrala to Proline-28 400V płyta główna V7E .
Postanowiłem doposażyć swoją centralę w zdalne sterowanie i tu pojawił się problem . Centrala posiada slot na płycie głównej 10 pinowy do
bezpośredniego podłączenia odbiornika radiowego . Oryginalny odbiornik który pasuje do tej płyty z tego co udało mi się ustalić na podstawie
dokumentacji zaczerpniętej z netu to: TELECO RSM434A03 lecz jest problem z jego kupnem . Mam w posiadaniu odbiornik FLOX2R i mam
pytanie czy jest taka możliwość żeby go podłączyć do tej centrali . Przeszukałem net pod kątem schematu do tej centrali lub opisem który pin
złącza radia znajdującego się na płycie głównej za co jest odpowiedzialny bo jedyny opis jaki znajduje się obok tego złącza to liczby
poszczególnych pin.