Witajcie, zwracam się z pytaniem na temat opcji zrootowania Redmi 7A by móc przenieść część aplikacji na kartę SD.
Robił to ktoś i czy obędzie się bez utraty danych?
Ostatni raz rootowałem Xperie Z2 lata temu i wtedy działało, jak to wygląda teraz? Irytują mnie ciągłe monity o braku pamięci mimo tylko kilku aplikacji, pomijam fakt że nie mogę nawet zaktualizować androida(choć to najmniejszy problem). Sytuacja taka ma miejsce w obu egzemplarzach których używam na codzień.
Robił to ktoś i czy obędzie się bez utraty danych?
Ostatni raz rootowałem Xperie Z2 lata temu i wtedy działało, jak to wygląda teraz? Irytują mnie ciągłe monity o braku pamięci mimo tylko kilku aplikacji, pomijam fakt że nie mogę nawet zaktualizować androida(choć to najmniejszy problem). Sytuacja taka ma miejsce w obu egzemplarzach których używam na codzień.
Konto firmowe: