Witam, potrzebuje pomocy w zbudowaniu bądź porady w zakupie gotowego regulatora mocy do grzałki o mocy 2 kW. Możecie coś podpowiedzieć. Chodzi o to, aby regulacja była w miarę płynna i abym miał wyświetlacz z jaką mocą grzałki aktualnie pracuje. Nie może to być na zasadzie włącz wyłącz i chce aby wytrzymała dłuższy czas.