Ponad miesiąc temu kupiłem oryginalną instalacje do mojej trzydziestki. Stacyjka i skrzynka bezpieczników była już podłączona, kupiłem jeszcze dwuwskaźnik i lampy tylne. Poprowadziłem wszystko podłączyłem ze schematem w ręku. Kontrolki świecą, światła z przodu działają jak należy. Problem jest z tylnymi, nic tam nie świeci kierunkowskazy też nie świecą, światła stopu też. Sprawdziłem stacyjkę i bezpieczniki wszystko tam jest git podłączone. Masy w tylnych lampach jak i w gnieździe przyczepy też są. Ma ktoś jakiś pomysł co tam nie działa bo już mam powoli dosyć tego ciągnika.