Jestem przekonany że CO2 może być paliwem i do silnika samochodowego,natomiast;śilnik pudło metalowe np.1m.sześcienny,u góry tłoki wiadomo do sforznia.Dalej od dołu wpuszczam CO2,Ładuje pod ciśnieniem,w środku jakaś grzałka by podnieść temperaturę,ocywiście żeby nie tracić gazu obieg zamknięty,powinno działać proste i tanie+ekologiczne i ekonomiczne.