Witam
Mam pytanie do kolegów odnośnie świateł mijania. Szukając usterki zlokalizowałem brak połączenia pomiędzy przełącznikiem świateł a bezpiecznikami. Zrobiłem połączenie tak jak na załączniku. Nie mam schematu i nie wiem czy tak jest połączone czy sam skróciłem obwód i światła działają.
Myślę ,że coś wydarzyło się z tyłu skrzynki bezpiecznikowej. Czy z czystym sumieniem mogę rozkręcić skrzynkę? Czy jest ewentualne połączenie między skrzynką a przełącznikiem?
Mam pytanie do kolegów odnośnie świateł mijania. Szukając usterki zlokalizowałem brak połączenia pomiędzy przełącznikiem świateł a bezpiecznikami. Zrobiłem połączenie tak jak na załączniku. Nie mam schematu i nie wiem czy tak jest połączone czy sam skróciłem obwód i światła działają.
Myślę ,że coś wydarzyło się z tyłu skrzynki bezpiecznikowej. Czy z czystym sumieniem mogę rozkręcić skrzynkę? Czy jest ewentualne połączenie między skrzynką a przełącznikiem?