Po włączeniu rano zapała się na wyświetlaczu strzałka w górę, w dół i ok. Zero reakcji. Nic nie da się zrobić. Co padło, miał ktoś coś takiego? Co zmienić?
>>20059997 Miałem ten sam problem. W serwisie zaproponowano wymianę panelu sterowania, cena 650 zł. Trochę poczytałem, zamówiłem wyświetlacz za 80 zł, zamontowałem i ekspres jak nowy.