Witam w dziale. Mam pytanie odnośnie samodzielnego montażu instalacji. Jestem świadom wydajności systemu itd. Nie wiem czy Enea rozpatrzy takie zgłoszenie bez faktur oraz bez certyfikatu falownika.
Posiadam uprawnienia E.
Posiadam uprawnienia E.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrafalx3 napisał:-nowy falownik, panele używki
rafalx3 napisał:-uzywka falownik, panele używki i instalacja off gird.
rafalx3 napisał:-wszystko nowe lecz nawet z dotacją raczej za drogie.
rafalx3 napisał:Dodam na marginesie, że zużywamy ok 0,35 kW dziennie
rokbok napisał:rafalx3 napisał:Nie wiem czy Enea rozpatrzy takie zgłoszenie bez faktur oraz bez certyfikatu falownika.
Nie ma szans co do certyfikatu, faktury ich nie obchodzą.
rafalx3 napisał:Chętnie zapoznał bym się z tą listą.
rafalx3 napisał:Chętnie zapoznał bym się z tą listą.
rafalx3 napisał:Gmina w której mieszkam ma cudownych urzędników, którzy odsyłają od jednego do drugiego i nie dowiedziałem się praktycznie nic.