Mam problem. Sygnał anteny jest na niektórych kanał 100procen na innych 60 do 70. Mimo to dekoder po 10 minutach wyłącza się twierdząc że nie ma sygnały, oprócz tego nie można sterować pilotem przy tym zdarzeniu. Wyłącza się i jest zielona plansza a wcześniej pojawia się komunikat brak sygnału. Przy tych samych ustawieniach wcześniej tj od momentu zakupu i uruchomienia przez dwa tygodnie było ok teraz zaczyna się jakaś wariacja. Co może być przyczyną....pomoze ktoś....Dzukuje..