Witam nie działa mi otwieranie bramy z domofonu, w czym może być problem?
DOMOFON ORNO OR-DOM-RE-920/B 2 UNIFONY
Centrala sterująca Faac 452 MPS
Połączyłem jak na schemacie, na panelu zewnętrznym wejścia 5,6 do centrali wejścia 9,14
DOMOFON ORNO OR-DOM-RE-920/B 2 UNIFONY
Centrala sterująca Faac 452 MPS
Połączyłem jak na schemacie, na panelu zewnętrznym wejścia 5,6 do centrali wejścia 9,14