logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nie działa otwieranie bramy: Domofon ORNO OR-DOM-RE-920/B, Centrala Faac 452 MPS

robmen23 31 Lip 2022 16:55 1968 6

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z otwieraniem bramy za pomocą domofonu ORNO OR-DOM-RE-920/B, który jest połączony z centralą Faac 452 MPS. Po sprawdzeniu połączeń, okazało się, że zwarcie na zaciskach 9 i 14 centrali powoduje otwieranie i zamykanie bramy, co sugeruje, że problem leży w domofonie. Użytkownik planuje wymianę domofonu, ponieważ zidentyfikował go jako źródło problemu.
REKLAMA