Witam wszystkich, do tv mam podłączony kabel prawdopodobnie od anteny satelitarnej. Telewizor nie posiada dvb-t2 ale odbiera kanały ATV. Odbierał takie kanały jak polsat, puls czy tvn itp. niestety po pewnym czasie kanały zawiesiły się, jakbym ktoś wcisnął pauzę. Wyszukiwanie ponowne kanałów oraz resetowanie do ustawień fabrycznych nic nie pomogło. Programy dalej są zawieszone, nawet w tym samym momencie co początkowo. Zaznaczę, że jedyny lokalny program "tv police" działa prawidłowo. Niestety dekoder do telewizji naziemnej nic nie pomoże, ponieważ antena jest prawdopodobnie satelitarna i po podłączeniu nie odbiera kanałów. Dlatego kabel jest podłączony bezpośrednio do tv, który odbierał kanały ATV i w zupełności to wystarczało. O co chodzi z tymi kanałami? Można to jakoś naprawić?