Cześć wszystkim,
Wprowadziłem zły SSID lub PW na moim OpenBk7231T. Jest teraz zamurowany.
Wiem, że zostałem wyraźnie ostrzeżony, aby sprawdzić to dwa razy, ale z dysleksją przegapiłem literówkę.
.
Czytając forum sugeruje wykonanie "recovery mode flash" bez dalszych szczegółów.
Czy jest to flash SPI z plikiem bin QIO?
Próbowałem z ponownym flashowaniem pliku UA, ale bez powodzenia.
Jaka jest najlepsza procedura odzyskiwania po błędnym SSID/PW?
Wielkie dzięki!
Pozdrawiam Henk
Wprowadziłem zły SSID lub PW na moim OpenBk7231T. Jest teraz zamurowany.
Wiem, że zostałem wyraźnie ostrzeżony, aby sprawdzić to dwa razy, ale z dysleksją przegapiłem literówkę.
Czytając forum sugeruje wykonanie "recovery mode flash" bez dalszych szczegółów.
Czy jest to flash SPI z plikiem bin QIO?
Próbowałem z ponownym flashowaniem pliku UA, ale bez powodzenia.
Jaka jest najlepsza procedura odzyskiwania po błędnym SSID/PW?
Wielkie dzięki!
Pozdrawiam Henk