Dzień dobry.
Jak w tytule. Mój klient posiada urządzenie Analyst 3Q do pomiaru ciągłości dostaw energii i szuka do niego oprogramowania. Najprawdopodobniej nazywa się WinA3Q. Może ktoś z Państwa wie gdzie można znaleźć odpowiednie sterowniki. Sprzęt wydaje się drogi, szkoda wyrzucać
Jak w tytule. Mój klient posiada urządzenie Analyst 3Q do pomiaru ciągłości dostaw energii i szuka do niego oprogramowania. Najprawdopodobniej nazywa się WinA3Q. Może ktoś z Państwa wie gdzie można znaleźć odpowiednie sterowniki. Sprzęt wydaje się drogi, szkoda wyrzucać