Witam, chcę założyć obrotomierz do Simsona S51 elektronik 6 V. I mam pytanie, czy ktoś próbował założyć obrotomierz taki jak na zdjęciu i czy ma prawo to działać, jak instalacja jest 6 V. Czytałem też opinie o obrotomierzu, piszą, że ma opóźnioną reakcję. Jak ktoś ma taki obrotomierz może wysłać filmiki. Z góry dziękuję i pozdrawiam.