Witam, mam problem z grą i tylko wyłącznie z nią. Problem polega na tym że co jakieś 2-3 min mam lag na jakieś 5sek i znowu wszystko wraca i tak w kółko. Próbowałem już większości rzeczy: sterowniki, reinstal, zmiana jakości grafiki i dalej to samo.
Mój sprzęt to:
i5-3470
8gb ram
gtx 1050 ti
Mój sprzęt to:
i5-3470
8gb ram
gtx 1050 ti