Kupiłem jakiś czas temu lodówkę Haier A3FE737CMJ. Trochę stała w nowym mieszkaniu zanim ją uruchomiłem (wykończenie etc.), na dobre chodzi od tygodnia, ale dzisiaj (dzień po pierwszych, większych zakupach), zauważyłem taki jednostajny, coś jakby piszcząco-świdrujący-świszczący dźwięk dobiegający jakby z głębi lodówki. Specyficzny dźwięk utrzymuje się przez około 20-30 minut, po czym się urywa na podobną długość. Lodówka wraca do swojej normalnej "cichości", do której zdążyła mnie przyzwyczaić. Czy to normalne? Nie wiem, czy ten dźwięk nie jest trochę za wysoki i zbyt długo utrzymujący się.