Witam wszystkich,
Poszukuje porady lub podpowiedzi , a mianowicie w mojej Astrze K 1.6 CDTI 110km od jakiegoś czasu czuję szarpnięcia silnikiem podczas jazdy przy obrotach pomiędzy 1500 a 2000 obrotów. Zazwyczaj czuć to na 3 i 4 biegu przy równej jeździe lub lekkim dodawaniu gazu. Błędów w sterowniku nie ma i nie jest to w tym momencie wypalanie filtra . Jeżeli ktoś miał taki przypadek to proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyny.
Poszukuje porady lub podpowiedzi , a mianowicie w mojej Astrze K 1.6 CDTI 110km od jakiegoś czasu czuję szarpnięcia silnikiem podczas jazdy przy obrotach pomiędzy 1500 a 2000 obrotów. Zazwyczaj czuć to na 3 i 4 biegu przy równej jeździe lub lekkim dodawaniu gazu. Błędów w sterowniku nie ma i nie jest to w tym momencie wypalanie filtra . Jeżeli ktoś miał taki przypadek to proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyny.