Cześć
Mam problem z wyżej wymienionym ekspresem do kawy. Otóż po przeczytaniu tematów na grupie sprawdziłem warystor żaden nie był spalony.
Warystor zmierzyłem multimetrem na zakresie 200Mohm ale każdy pokazywał dość wysokie wyniki.
Elementy które się spaliły to:
Rezystor 47ohm 3W
Dławik 1mH
Scalak LNK364GN
Zakupiłem wyżej wymienione elementy jedynie scalak kupiłem wersje PN bo nie było wersji GN.
Szukałem tez schematów ale nic ciekawego nie znalazłem.
Po wymieranie elementów ekspres nadal nie ruszył.
Czy ktoś z forum może naprawiał taki ekspres i cos doradzi? Lub może szukać płytki albo nowego ekspresu.
Mam problem z wyżej wymienionym ekspresem do kawy. Otóż po przeczytaniu tematów na grupie sprawdziłem warystor żaden nie był spalony.
Warystor zmierzyłem multimetrem na zakresie 200Mohm ale każdy pokazywał dość wysokie wyniki.
Elementy które się spaliły to:
Rezystor 47ohm 3W
Dławik 1mH
Scalak LNK364GN
Zakupiłem wyżej wymienione elementy jedynie scalak kupiłem wersje PN bo nie było wersji GN.
Szukałem tez schematów ale nic ciekawego nie znalazłem.
Po wymieranie elementów ekspres nadal nie ruszył.
Czy ktoś z forum może naprawiał taki ekspres i cos doradzi? Lub może szukać płytki albo nowego ekspresu.