Witam,
przez lata dekoder współpracował z monitorem posiadającym wejście HDMI i wszystko działało świetnie, ale się mu zdechło było a naprawa nieopłacalna... jakby ktoś "nie kojarzył" po nazwie, to chodzi o TEN dekoder (ładne zdjęcie z sieci)
posiadam alternatywny monitor HP EliteDisplay E231, który ma VGA, DVI oraz DP... wypróbowałem już chyba ze 40 kupionych "na próbę" albo pożyczonych przejściówek we wszystkie możliwe kombinacje... czy ktoś ma jakąś, która jest sprawdzona i u niego działa?
na jednej jedynej, a właściwie kablu HDMI-DVI z firmy cablexpert monitor wyświetla komunikat "signal out of range"... treść komunikatu rozumiem, ale czy to się da ogarnąć?
z góry serdeczne dzięki za pomoc!
przez lata dekoder współpracował z monitorem posiadającym wejście HDMI i wszystko działało świetnie, ale się mu zdechło było a naprawa nieopłacalna... jakby ktoś "nie kojarzył" po nazwie, to chodzi o TEN dekoder (ładne zdjęcie z sieci)
posiadam alternatywny monitor HP EliteDisplay E231, który ma VGA, DVI oraz DP... wypróbowałem już chyba ze 40 kupionych "na próbę" albo pożyczonych przejściówek we wszystkie możliwe kombinacje... czy ktoś ma jakąś, która jest sprawdzona i u niego działa?
na jednej jedynej, a właściwie kablu HDMI-DVI z firmy cablexpert monitor wyświetla komunikat "signal out of range"... treść komunikatu rozumiem, ale czy to się da ogarnąć?
z góry serdeczne dzięki za pomoc!