Witam,mam problem z ekspresem DeLonghi eletta cappuccino a mianowicie nie spienia mleka.
Po włączeniu przycisku spieniania wyskakuje komunikat (mleko w przygotowaniu)i nic się nie dzieje.Kawe parzy normalnie oprócz cappuccino.Po zamocowaniu duszy nie wytwarza pary po jej uruchomieniu słychać tylko cykanie.
Po włączeniu przycisku spieniania wyskakuje komunikat (mleko w przygotowaniu)i nic się nie dzieje.Kawe parzy normalnie oprócz cappuccino.Po zamocowaniu duszy nie wytwarza pary po jej uruchomieniu słychać tylko cykanie.