Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamLesio_Q napisał:Co Koledze nie działa?jak strona była w początku rozwoju - wsparcie było nieporównywalnie lepsze
MichałS napisał:Lesio_Q napisał:Co Koledze nie działa?jak strona była w początku rozwoju - wsparcie było nieporównywalnie lepsze