Centrala RUA2/A nie chcę ruszyć. Spaleniu uległ rezystor 100R (r99 na schemacie , J1A ,4 pin gniazda ). Prawdopodobnie po zwarciu. Usunołem rezystor i dławik. Po podaniu sygnału na PP bluebus mrugał 2 razy i przerwa (zadziałanie fotokomórki). Wymieniłem elektrolity ESR w przetwornicach oraz Tip127(bluebus) i po tym zabiegu centrala sygnalizuje błąd 7 mrugnięciami(Błąd w wewnętrznych obwodach elektrycznych)
Wszystkie napięcia na przetwornicach są Ok jak i na złączu bluebus (10V)
Wszystkie napięcia na przetwornicach są Ok jak i na złączu bluebus (10V)