Witajcie,
potrzebuje pomocy w podłączeniu odbiornika NMx do napędu bramy Nice Spido600 oraz zakodować piloty Flor Nice Banan.
Podłączyłem:
zasilanie odbiornika do złączy 5 (GND) i 7 (+24)
przekaźnik do złączy 5 (GND) i 1 (SbS) (dwa styki od lewej strony)
Udało mi się zakodować dwa piloty Flor Nice Banan.
Po kodowaniu pojawił się dźwięk kibica.
Po naciśnięciu przycisku na pilocie pojawia się dźwięk przekaźnika w odbiorniku NMx i nic po za tym.
Czyli pilot został prawidłowo zakodowany ale odbiornik nie przekazuje sygnału do centralki bramy.
Będę wdzięczny za pomoc.
potrzebuje pomocy w podłączeniu odbiornika NMx do napędu bramy Nice Spido600 oraz zakodować piloty Flor Nice Banan.
Podłączyłem:
zasilanie odbiornika do złączy 5 (GND) i 7 (+24)
przekaźnik do złączy 5 (GND) i 1 (SbS) (dwa styki od lewej strony)
Udało mi się zakodować dwa piloty Flor Nice Banan.
Po kodowaniu pojawił się dźwięk kibica.
Po naciśnięciu przycisku na pilocie pojawia się dźwięk przekaźnika w odbiorniku NMx i nic po za tym.
Czyli pilot został prawidłowo zakodowany ale odbiornik nie przekazuje sygnału do centralki bramy.
Będę wdzięczny za pomoc.