Cześć, mam szybkie pytanie, jak działa ten przekaźnik ?
Mamy tam od góry; obwód załączjący 30 87
86 85 to zasilanie ? a 86a sterowanie ?
rozumiem że jest tam jeszcze dioda, cewka na środku oraz rezystor
Ale po co ten rezystor?
dodam że 86A biegnie do komputera ECU
Dodano po 55 [sekundy]:
Za pomoc z góry dziekuje !
Mamy tam od góry; obwód załączjący 30 87
86 85 to zasilanie ? a 86a sterowanie ?
rozumiem że jest tam jeszcze dioda, cewka na środku oraz rezystor
Ale po co ten rezystor?
dodam że 86A biegnie do komputera ECU
Dodano po 55 [sekundy]:
Za pomoc z góry dziekuje !