Problem polega na ty że laptop trafił do mnie żeby wyzerować hasło administratora i zrobić system na nowo, co się okazuje problem się pogłębił. Laptopa zostawiłem zamkniętego bez podpiętej ładowarki, na 3 dzień próbuję go odpalić a tu nic, zero nie włącza się i nie ładuje. Po naciśnięciu bocznego przycisku od stanu baterii tylko szybkie mruganie , bateria rozładowana do zera. Podpinam do ładowarki ale tylko świeci się dioda na kablu, laptop nie ładuje i dalej się nie uruchamia. Reset ogniwa nic nie pomógł, rozebrałem go a tu moim oczom ukazuje się już wcześniej wymieniona bateria firmy Green Cell , nie wiadomo dlaczego już ją ktoś wcześniej rozbierał. Pomierzyłem i okazuje się że na żądnym z pinów które idą do laptopa nie ma napięcia, na głównym ogniwie jest 9,58 Volta. Diagnoza , pewnie padł kontroler którego nigdzie nie ma A2168E. Czy to możliwe, czy można go zresetować od wewnątrz bo ktoś już rozbierał tą baterię i wnioskuje że mogła być ta sama przyczyna. Z pozycji klawiatury to nie działa więc albo wymiana baterii albo jest na to jakiś sposób. Bateria to model A1338