Hejka mam pytanie.
Czy miał ktoś taki problem?
W grze Valoranta w pewnym momencie gry przestał reagować mi lewy przycisk myszy. Jest nowa, ma dopiero tydzień. W ustawieniach jest wszystko git. Podłączyłam nawet inną myszkę i też to nic nie dało. Włączyłam i wyłączyłam kompa i też nic. Nawet odinstalowałam Valoranta i też nic.
Wiec piszę tu może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać
Czy miał ktoś taki problem?
W grze Valoranta w pewnym momencie gry przestał reagować mi lewy przycisk myszy. Jest nowa, ma dopiero tydzień. W ustawieniach jest wszystko git. Podłączyłam nawet inną myszkę i też to nic nie dało. Włączyłam i wyłączyłam kompa i też nic. Nawet odinstalowałam Valoranta i też nic.
Wiec piszę tu może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać