Witam was mam problem z piecem dwufunkcyjnym Viessmann vitopend 100 typ WHO, nie mam pieniędzy a fachowcy którzy przychodzą każdy mówi co innego. Po uruchomieniu wody słychać klik ale gaz lub iskrownik nie chodzi, próbowałem nawet zapalniczką gazu nie ma na palniku, iskrownik też nie iskrzy, za każdym razem słychać kliknięcie po włączeniu wody lub ogrzewania, tylko co któryś raz piecyk odpala i grzeje, proszę o pomoc w przybliżonej usterce lub awarii jeżeli tak zwani fachowcy nie naciągali mnie na koszty bo pieniędzy nie mam, dziękuję za pomoc