narysowalem poczatkowy Schemat lampek choinkowych Led. zagadka dla mnie jest jak to naprawic (nie pisac ze nie powinno sie bo sie uparlem i juz). aaa i zwroccie uwage, ze moje lampkimaja 4 przewód. Nie pali sie dokladnie co druga dioda i tu pojawia sie moja watpliwosci. poniewaz lampki sa wpiete tak jak w schemacie (nie sugerowac sie dlugoscia nozek diody, nie wiem gdzie mam plusa (potencjometr zostal w aucie wiec szkic jest pogladowy) ale suma sumarum. Nie wierze ze przepalilo sie 200 diod, wiec pytanie jak znalezc uszkodzona diode? I nie za bardzo rozumiem po co 4 przewód, szczególnie ze 3 sa zlutowane na poczatku) a Zasilacz na wyjsciu ma tylko +- czyli dwa przewody
narysowalem poczatkowy Schemat lampek choinkowych Led. zagadka dla mnie jest jak to naprawic (nie pisac ze nie powinno sie bo sie uparlem i juz). aaa i zwroccie uwage, ze moje lampkimaja 4 przewód. Nie pali sie dokladnie co druga dioda i tu pojawia sie moja watpliwosci. poniewaz lampki sa wpiete tak jak w schemacie (nie sugerowac sie dlugoscia nozek diody, nie wiem gdzie mam plusa (potencjometr zostal w aucie wiec szkic jest pogladowy) ale suma sumarum. Nie wierze ze przepalilo sie 200 diod, wiec pytanie jak znalezc uszkodzona diode? I nie za bardzo rozumiem po co 4 przewód, szczególnie ze 3 sa zlutowane na poczatku) a Zasilacz na wyjsciu ma tylko +- czyli dwa przewody