Witam zaciekawionych.
Zostawiłem sobie klawiaturę StudioLogic SL-880, inne sprężynkowe kibordki sprzedaję. Chciałbym poprzez moduł brzmieniowy lub oprogramowanie PC korzystać z niego jak z pianina ale i z możliwościa akompaniamentu. Próbuję z oprogramowaniem LiveStyler, które ponoć posiada taką funkcje lecz niestety nie komunikuje sie po MiDI poprawnie a nie można już go zakupić w pełnej wersji. Możecie mi pomóc? Tylko proszę...nie proponujcie mi modułów za 17 tys. lub nawet 3...nie jestem zawodowym muzykiem...w ogóle nie jestem muzykiem...Ja sobie gram czasem sam.
A przy okazji...jak połączyć Casio WK3800 które nie ma we/wy MiDi a jedynie USB(drukarkowe) z klawiaturą MiDi?
Zostawiłem sobie klawiaturę StudioLogic SL-880, inne sprężynkowe kibordki sprzedaję. Chciałbym poprzez moduł brzmieniowy lub oprogramowanie PC korzystać z niego jak z pianina ale i z możliwościa akompaniamentu. Próbuję z oprogramowaniem LiveStyler, które ponoć posiada taką funkcje lecz niestety nie komunikuje sie po MiDI poprawnie a nie można już go zakupić w pełnej wersji. Możecie mi pomóc? Tylko proszę...nie proponujcie mi modułów za 17 tys. lub nawet 3...nie jestem zawodowym muzykiem...w ogóle nie jestem muzykiem...Ja sobie gram czasem sam.
A przy okazji...jak połączyć Casio WK3800 które nie ma we/wy MiDi a jedynie USB(drukarkowe) z klawiaturą MiDi?