Witam wszystkich kilka dni temu kupiłem nowy NVR Hikvision DS-7608NI-K2/8p stary padł. Podłączyłem 3x kamera HiLook IPC-T259H do Nvr do gniazd poe reszte do routera i kabel hdmi do televizora ustawilem uzytkownika :admin i hasło ,czas moj problem polega na tym ze nie widze obrazu z ani jednej kamery.
klikam na konfiguracja>siec>ogólne i jestem w TCP/IP
DHCP(IPv4) włączone
Adres IP 192.168.0.3
Maska 255.255.255.0
Brama domyślna 192.168.0.1
MTU 1480
Automatyczne pozyskiw... Włączone
Preferowany DNS 192.168.0.1
Alternatywny DNS pusto
Wewnętrzny adres IPv4 192.168.254.1
Następnie klikam na kamery
D1 192.168.254.2 IPC amera01 w czerwonym kołku znak x kiedy najadę na czerwone kolko wyskakuje napis Nieprawidłowa nazwa użytkownika kamery lub haslo.
klikam na konfiguracja>siec>ogólne i jestem w TCP/IP
DHCP(IPv4) włączone
Adres IP 192.168.0.3
Maska 255.255.255.0
Brama domyślna 192.168.0.1
MTU 1480
Automatyczne pozyskiw... Włączone
Preferowany DNS 192.168.0.1
Alternatywny DNS pusto
Wewnętrzny adres IPv4 192.168.254.1
Następnie klikam na kamery
D1 192.168.254.2 IPC amera01 w czerwonym kołku znak x kiedy najadę na czerwone kolko wyskakuje napis Nieprawidłowa nazwa użytkownika kamery lub haslo.