Witam - mam problem ze świecami żarowymi(nowe) , chodzi mi o to że raz sie załącza grzanie , a po jakimś czasie tylko mrugnie kontrolka i nic sie nie dzieje nawet jak samochód nie zapali ,a jak sie mu uda odpalić samochód to kopci jakby mu ktoś wrzucił swiecędymną do tłumika , więc prosiłbym o jakąś radę co streuje tymi świecami . ps. to nie jest mój samochód tylko sąsiada i nie wiem czy musi go podłączać pod komputerek