Od pewnego czsu mam zamiar zbudować wzmacniacz do 90 watowego zestawu(stereo) i już dawno zdecydowałem sie na przedwzmcniacz cefrowy na TDA 8425(Kit AVT) ale dalej nie wim jaki wzmcniacz wybrac. LM3886 czy ten z oferty AVT na tranzystorach HEXFET. Zależy mi bardzo na jakości dzwięku ale moc terz nie może byc za niska , choć jest kryterium drugorzędnym. Jeśli ktoś pomógł by mi wybrać był bym wdzięczny.