Witam po dłuższej chwili,
chciałbym prosić o podpowiedź odnośnie rozwiązania problemu wideodomofonu Hikvision, mianowicie w mobilnej aplikacji Hik Connect jeśli mam uśpiony telefon połączenia ze stacji bramowej (IP DS-KV6113-WPE1(C) nie jest przekazywane, problemu nie ma jeśli mam otwartą aplikację na telefonie połączenie wyświetlane jest na telefonie. Wiadomości o nieodebranych połączeniach są zapisywane zarówno w aplikacji jak i na urządzeniu monitora DS-KH9510-WTE1(B), jakie ustawienia mogą być niewłaściwe? Drugie pytanie również posiadanego zestawu to dlaczego podczas nieudanego (nieodebranego) połączenia nie zapisują się zdjęcia osoby dzwoniącej. Oczywiście znalazłem na forum odpowiedź do podobnego tematu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3941284.html jednak mam inny układ graficzny i nie mam suwaka włączenia skrótu ustawień zdjęcia.