Witam.
Ostatnio założyłem sobie trochę kontrowersyjny temat na forum. Niektóre osoby mi pomogły, kliknąłem pomocny post, po jednym razie. Przy zamykaniu tematu wyświetliła mi się lista osób którym mógłbym dać plusa za pomoc w temacie. Co powinienem zrobić, żeby z tych osób które mi pomogły, nie obraziły się na mnie? Przy każdej ich wypowiedzi dać plusa, czy dopiero przy zamykaniu tematu?
Ostatnio założyłem sobie trochę kontrowersyjny temat na forum. Niektóre osoby mi pomogły, kliknąłem pomocny post, po jednym razie. Przy zamykaniu tematu wyświetliła mi się lista osób którym mógłbym dać plusa za pomoc w temacie. Co powinienem zrobić, żeby z tych osób które mi pomogły, nie obraziły się na mnie? Przy każdej ich wypowiedzi dać plusa, czy dopiero przy zamykaniu tematu?