logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Dobór mocy jednostki zewnętrznej i wewnętrznych w systemie multi-split

szczukot 12 Sie 2024 13:22 969 3
REKLAMA
  • #1 21188569
    szczukot
    Poziom 14  
    Posty: 822
    Pomógł: 6
    Ocena: 83
    Jak powinna być dobrana moc jednostki zewnętrznej i jednostek wewnętrznych w multi-split?
    Czy jednostka zewnętrzna powinna być jak najbardziej dopasowana, czy przewymiarowana, czy może być mniejsza?

    Bo patrzę na jednostkę zewnętrzną 7 kW, a wewnętrzne 2,7 + 2,7 + 3,5 = 8,9 kW :(
    Mogę dać też zewnętrzną 8,5 kW, ale jednak ma ona dużo gorsze wszystkie parametry.
    Tak naprawdę, te wewnętrzne mogłyby być śmiało 2 kW, ale akurat nie ma takich produkowanych u tego producenta.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 21189966
    szczukot
    Poziom 14  
    Posty: 822
    Pomógł: 6
    Ocena: 83
    Przeglądam te manuale i nie mogę znaleźć :(
    W jakimś Gree itp od razu widać.
  • #4 21203475
    szczukot
    Poziom 14  
    Posty: 822
    Pomógł: 6
    Ocena: 83
    Ok - udało mi się znaleźć (Haier). Nie ma problemu, aby zrobić takie połączenie.
    Dokument 550 stron :)
REKLAMA