Hej, ma ktoś możliwość napisać, jaki powinien być wznios krzywki w stralisie z 2011 silnik 10, euro 5 eev. Bo po remoncie ustawiony na 5, 30mm, ale spalanie chwilowe na postoju pokazuje pomiędzy 1.3-1.6L, częściej 1.6. A przed remontem 1.1L, czasem 1.2L. Remont był w tamtym roku, to już chyba się dotarł..