logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wznios krzywki w Iveco Stralis 2011, silnik 10, Euro 5 EEV - spalanie po remoncie

pawelopatow 30 Sie 2024 19:23 252 1
REKLAMA
  • #1 21209743
    pawelopatow
    Poziom 10  
    Posty: 36
    Ocena: 19
    Hej, ma ktoś możliwość napisać, jaki powinien być wznios krzywki w stralisie z 2011 silnik 10, euro 5 eev. Bo po remoncie ustawiony na 5, 30mm, ale spalanie chwilowe na postoju pokazuje pomiędzy 1.3-1.6L, częściej 1.6. A przed remontem 1.1L, czasem 1.2L. Remont był w tamtym roku, to już chyba się dotarł..
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21222481
    skorp
    Specjalista - IVECO Trucks
    Posty: 190
    Pomógł: 22
    Ocena: 346
    Nie patrz na chwilowe spalanie tylko na rzeczywiste na 100 km i w jakich warunkach. Jeżeli ustawiłeś pierwszy pompowtrysk w zakresie 5.31+-0.05 to jest ok.pytanie czy wtryskiwacze wróciły na swoje miejsca, czy mostki zaworów są ustawione w jednym kierunku, czy prawidłowo i na ile zostały wyregulowane zawory i pompowtryski.
    Jeszcze pytanie czy faza koła impulsowego jest właściwie ustawiona. I dodam o prawidłowej regulacji luzu międzyzębnego. (Bez przyrządu nie podchodź)
REKLAMA