Złożyłem ostatnio komputer, kupiłem monitor, podłączam wszystko i komputer się włącza, ale monitor nie znajduje komputera (łączyłem przez displayport od karty graficznej do monitora bo ten nie obsługuje HDMI. Monitor jednak nie znajduje komputera. Komputer jest świeżo po złożeniu. Kiedyś już montowałem komputer ale wtedy tylko zmieniałem obudowę a składanie od zera to dla mnie pierwszyzna. Czy ktoś miał taki problem i/lub wie jak go rozwiązać? Dodam, że procesor nie posiada zintegrowanej karty graficznej a system windows mam dopiero na pendrive.