Witam,
mam dziwny problem z grą Grand Theft Auto V.
Otóż w trybie fabularnym gra śmiga, jednak jak chcę wejść do trybu Online, gra się wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu. Czego to może być wina?
mam dziwny problem z grą Grand Theft Auto V.
Otóż w trybie fabularnym gra śmiga, jednak jak chcę wejść do trybu Online, gra się wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu. Czego to może być wina?