logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Saeco Xelsis Suprema SM888900 – jak wejść w tryb testowy?

The_Molka 28 Paź 2024 08:52 321 0
REKLAMA
  • #1 21279649
    The_Molka
    Poziom 19  
    Posty: 434
    Pomógł: 25
    Ocena: 40
    Witam,

    Posiadam ekspres Saeco Xelsis Suprema model SM8889/00, który po włączeniu nakazuje ponownie uruchomić, aby naprawić problem, i tak w kółko. Sprawdziłem podstawowe elementy, takie jak młynek, grzałka, moduł zaparzacza, przepływomierz, wszystkie styczniki, NTC, ekran działa, dotyk działa, pompka ok. Wygląda, jakby był problem z oprogramowaniem(?) lub sama płytka padła, ale nie ma oznak uszkodzenia. Potrzebuję wejść do trybu test mode, ale niestety nie wiem, jak to zrobić. Co prawda jest instrukcja i nakazuje odpowiednio na wyświetlaczu dotknąć 4 punkty w odpowiedniej kolejności, ale to nie działa. Może ktoś coś podpowie? Będę wdzięczny.

    Pozdrawiam T_M
  • REKLAMA
REKLAMA