Witam,
Posiadam ekspres Saeco Xelsis Suprema model SM8889/00, który po włączeniu nakazuje ponownie uruchomić, aby naprawić problem, i tak w kółko. Sprawdziłem podstawowe elementy, takie jak młynek, grzałka, moduł zaparzacza, przepływomierz, wszystkie styczniki, NTC, ekran działa, dotyk działa, pompka ok. Wygląda, jakby był problem z oprogramowaniem(?) lub sama płytka padła, ale nie ma oznak uszkodzenia. Potrzebuję wejść do trybu test mode, ale niestety nie wiem, jak to zrobić. Co prawda jest instrukcja i nakazuje odpowiednio na wyświetlaczu dotknąć 4 punkty w odpowiedniej kolejności, ale to nie działa. Może ktoś coś podpowie? Będę wdzięczny.
Pozdrawiam T_M
Posiadam ekspres Saeco Xelsis Suprema model SM8889/00, który po włączeniu nakazuje ponownie uruchomić, aby naprawić problem, i tak w kółko. Sprawdziłem podstawowe elementy, takie jak młynek, grzałka, moduł zaparzacza, przepływomierz, wszystkie styczniki, NTC, ekran działa, dotyk działa, pompka ok. Wygląda, jakby był problem z oprogramowaniem(?) lub sama płytka padła, ale nie ma oznak uszkodzenia. Potrzebuję wejść do trybu test mode, ale niestety nie wiem, jak to zrobić. Co prawda jest instrukcja i nakazuje odpowiednio na wyświetlaczu dotknąć 4 punkty w odpowiedniej kolejności, ale to nie działa. Może ktoś coś podpowie? Będę wdzięczny.
Pozdrawiam T_M