Cześć
Dostałem od znajomego kosiarkę z napędem, dodam, że wcześniej nie miałem styczności z kosiarkami tego typu, dlatego zastanawia mnie jedna rzecz i sam nie wiem, czy tak to wygląda w tych kosiarkach, czy jednak coś jest nie tak? Chodzi o to, że przy nie odpalonej kosiarce przy ruchu w przód czy w tył, wiadomo jest niewielki opoór i takie chrobotanie, ale gdy tylko odpalę kosiarkę i chę nią cofnąć, to koła już mają zdecydowanie większy opór niż na kosiarce nie odpalonej, dziwne jest to, że nie dzieje się to za każdym razem zdarza się, że cofa bez oporu. Można to jakoś ogarnąć, czy po prostu tak ma być ?
Dostałem od znajomego kosiarkę z napędem, dodam, że wcześniej nie miałem styczności z kosiarkami tego typu, dlatego zastanawia mnie jedna rzecz i sam nie wiem, czy tak to wygląda w tych kosiarkach, czy jednak coś jest nie tak? Chodzi o to, że przy nie odpalonej kosiarce przy ruchu w przód czy w tył, wiadomo jest niewielki opoór i takie chrobotanie, ale gdy tylko odpalę kosiarkę i chę nią cofnąć, to koła już mają zdecydowanie większy opór niż na kosiarce nie odpalonej, dziwne jest to, że nie dzieje się to za każdym razem zdarza się, że cofa bez oporu. Można to jakoś ogarnąć, czy po prostu tak ma być ?