Witam, czy będzie w końcu ten podatek od spalinówek czy nie?
Natknąłem się na ten filmik i ciarki mnie przeszły. Przecież w przypadku takiego podatku mnóstwo aut trafi na złom i ludzie nie będą mieli czym jeździć.
https://www.youtube.com/watch?v=MS3oMytM_o0
Natknąłem się na ten filmik i ciarki mnie przeszły. Przecież w przypadku takiego podatku mnóstwo aut trafi na złom i ludzie nie będą mieli czym jeździć.
https://www.youtube.com/watch?v=MS3oMytM_o0