Witam. Ma ktoś pomysł dlaczego w aplikacji hik connect w momencie ręcznego włączenia oświetlenia kamery (przez aplikację) klikam w ikonkę a aplikacja automatycznie uruchamia się ponownie. Nie wyświetla żadnej informacji tylko się ponownie uruchamia.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamniebezpiecznykarol napisał:DS-2CD1043G2-LIU
sosarek napisał:Jak je zasilasz?
niebezpiecznykarol napisał:Poprzez kabel. Nie wiem czy o taką odpowiedź ci chodziło.
niebezpiecznykarol napisał:Poprzez kabel. Nie wiem czy o taką odpowiedź ci chodziło.
niebezpiecznykarol napisał:Getfort GF-106D-4P-65