Cześć.
Mam takie szybkie pytanie - zamówiłem w internecie komplet uszczelek pokrywy zaworów - 1,8T 20V (grupa VAG), marki Erling. Pytanie moje jest takie - sprzedawca jakiś niepoważny, zagiął tę tekturę wraz z uszczelkami tak jak gazetę z kiosku na 3 części i tak przysłał. Ja to rozprostowałem, ale zastanawiam się, czy coś się nie zdeformowało?
Widzę, że ta uszczelka z "kółkami" pod cewki, to blaszka, która się wygina, i na to guma, i to jest takie lekko wygięte, nie stanowi równej płaszczyzny, tak jak np. kartka papieru. Czy to będzie dobrze przylegać?
Może przesadzam, ale nie wiem, dlaczego sprzedający nie mógł włożyć w jakiś kartonik i wysłać w całości...
Nie wiem, co to za dziwny trend, niedawno kupiłem w oficjalnym sklepie ASO oringi, które sobie "latały" po kartonie... Tak były przysłane.
Poniżej fotka, jak taka uszczelka wygląda:
Mam takie szybkie pytanie - zamówiłem w internecie komplet uszczelek pokrywy zaworów - 1,8T 20V (grupa VAG), marki Erling. Pytanie moje jest takie - sprzedawca jakiś niepoważny, zagiął tę tekturę wraz z uszczelkami tak jak gazetę z kiosku na 3 części i tak przysłał. Ja to rozprostowałem, ale zastanawiam się, czy coś się nie zdeformowało?
Widzę, że ta uszczelka z "kółkami" pod cewki, to blaszka, która się wygina, i na to guma, i to jest takie lekko wygięte, nie stanowi równej płaszczyzny, tak jak np. kartka papieru. Czy to będzie dobrze przylegać?
Może przesadzam, ale nie wiem, dlaczego sprzedający nie mógł włożyć w jakiś kartonik i wysłać w całości...
Nie wiem, co to za dziwny trend, niedawno kupiłem w oficjalnym sklepie ASO oringi, które sobie "latały" po kartonie... Tak były przysłane.
Poniżej fotka, jak taka uszczelka wygląda: