Witam. Proszę o dobór routera. Od 3 lat używam starego telefonu jako "routera". Do tej pory mi wystarczył, ale przez zwiększenie urządzeń (11) odbierających, zrywa okresowo sygnał. Zależy mi, żeby nowe urządzenie obsługiwało większą liczbę urządzeń, niekoniecznie chciałbym instalować antenę zewnętrzną. Jestem w ORANGE, mam jeszcze umowę na 1,5 roku. Od niedawna mam maszt PLAY pół kilometra od siebie i pewnie po ORANGE będzie PLAY. Jestem laikiem w tym temacie, także proszę o informacje w taki sposób, żebym mógł je zrozumieć. Wykonałem testy Net Monster i Net Cell.
Liczę na pomoc, pozdrawiam
Na zewnątrz
Wewnątrz
Liczę na pomoc, pozdrawiam
Na zewnątrz
Wewnątrz