Dzień dobry, pytanie mam o wyświetlacze 7 segmentowe. Gdybym chciał ich połączyć kilka (pytanie ile tez można) do jednej płytki ESP. Czy są do tego jakieś ekspandery ? Np na I2C. Polećcie prośba jakąś płytkę, którą kupię i będzie mi to działać. Bo rozumiem, że do pinów CLK i DIO można podłączyć tylko jeden 7ds. Czy może płytka ESP32 z dużą ilość wejść i wyjść i każdy wyświetlacz zabierze 2 piny ?