Witam Serdecznie
Unimor Siesta2 Mod.M448T
Otóż mam nietypowy problem z tym modelem telewizora ,telewizor wyłącza się sam po jakimś czasie jest to okres od 15 do 30 minut znika obraz i fonia, gdy włączę ponownie telewizor to działa prawidłowo przez parę minut i dalej to samo zaważyłem że czasami kontrolka standby nie świeci się wymieniłem wszystkie kondensatory na wysokie napięcia i kondensatory po stronie pierwotnej w przetwornicy i nic dalej to samo sprawdziłem napięcia są prawidłowe, przelutowałem niektóre miejsca na płycie głównej które były podejrzane jeszcze jedno otóż jak telewizor ma się wyłączyć to lekko szarpie obrazem i w tedy po minucie lub trochę dłuższym czasie wyłącza się już nie mam koncepcji, co może w nim być uszkodzone walczę z tym telewizorem cztery dni bez rezultatu.
Za wszystkie porady i wskazówki będę niezmiernie wdzięczny
Bogdan
Unimor Siesta2 Mod.M448T
Otóż mam nietypowy problem z tym modelem telewizora ,telewizor wyłącza się sam po jakimś czasie jest to okres od 15 do 30 minut znika obraz i fonia, gdy włączę ponownie telewizor to działa prawidłowo przez parę minut i dalej to samo zaważyłem że czasami kontrolka standby nie świeci się wymieniłem wszystkie kondensatory na wysokie napięcia i kondensatory po stronie pierwotnej w przetwornicy i nic dalej to samo sprawdziłem napięcia są prawidłowe, przelutowałem niektóre miejsca na płycie głównej które były podejrzane jeszcze jedno otóż jak telewizor ma się wyłączyć to lekko szarpie obrazem i w tedy po minucie lub trochę dłuższym czasie wyłącza się już nie mam koncepcji, co może w nim być uszkodzone walczę z tym telewizorem cztery dni bez rezultatu.
Za wszystkie porady i wskazówki będę niezmiernie wdzięczny
Bogdan